ID:  62521
Ville:  PRAHA 1
Département:  Retail

AMBASADOR- PRAHA

Kdo jsme

Boardriders, Inc., je přední společností působící v oblasti akčních sportů a životního stylu, která navrhuje, vyrábí a prodává značkové oděvy, obuv a doplňky. Naše oblečení představují neformální životní styl pro lidi, kteří jsou inspirováni vášní pro outdoorové akční sporty. Značky Quiksilver, Roxy, DC Shoes, Billabong, Element, RVCA a Von Zipper mají autentické kořeny ve skateboardingu, snowboardingu a surfingu. Produkty naší společnosti se prodávají ve více než 115 zemích světa.

Nabídka

Snili jste někdy o práci v přední společnosti zaměřené na akční sporty a životní styl? Nyní máte šanci! Příležitost pro každého šikovného prodejce, aby se připojil k týmu Quiksilver.

Pozice

Ambasador

Náplň práce

  • Zákaznický servis a prodej
  • Práce v týmu
  • Obsluha pokladny
  • Doplňování zboží
  • Údržba prodejny

Zkušenosti a dovednosti, které oceníme

  • Týmový hráč se zájmem o sport
  • Příjemné vystupování a pozitivní myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup k zákazníkům
  • Ochota pracovat na sobě a pravidelně se vzdělávat
  • Vztah k módě a cit pro prezentaci zboží
  • Loajalita a spolehlivost
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou

Co nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Jistota stálé mzdy plus motivační ohodnocení formou bonusů
  • Stravenkový paušál jako příplatek ke mzdě
  • Fasování oděvů dvakrát ročně v hodnotě 20.500,-
  • Slevy 50 % na produkty
  • Mladý a přátelský tým
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pracovní dobu krátky / dlouhý týden

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám svůj životopis. Bedeme se těšit, až Tě poznáme.

Kariéra ve společnosti Quiksilver (pracevnakupnimcentru.cz)

Who we are

Boardriders, Inc., is a leading action sports and lifestyle company that designs, manufactures and sells designer clothing, footwear and accessories. Our clothing represents an informal lifestyle for people who are inspired by a passion for outdoor action sports. Quiksilver, Roxy, DC Shoes, Billabong, Element, RVCA and Von Zipper have authentic roots in skateboarding, snowboarding and surfing. Our products are sold in more than 115 countries around the world.

Have you ever dreamed of working at a leading action sports and lifestyle company? Now is your chance! An opportunity for every skilled salesperson to join the Quiksilver team.

Position

Ambassador

Job description

  1. Customer service and sales
  2. Working in a team
  3. Cash register service
  4. Replenishment of goods
  5. Store maintenance

Experience and skills we appreciate

  1. Team player with an interest in sports
  2. Pleasant demeanor and positive thinking
  3. Good communication skills
  4. Proactive approach to customers
  5. Willingness to work on oneself and regularly educate oneself
  6. Relationship to fashion and feeling for the presentation of goods
  7. Loyalty and reliability
  8. Knowledge of a foreign language is an advantage
  9. Experience in a similar position is an advantage

What we offer

  1. Stable employment in a prosperous company
  2. Security of a fixed salary plus incentive remuneration in the form of bonuses
  3. Meal voucher lump sum as a supplement to the salary
  4. Fasing of clothing twice a year in the value of 20.500,-
  5. 50% discounts on products
  6. Young and friendly team
  7. Possibility of further professional growth
  8. Working hours short / long week

If you are interested in the offer, send us your CV. We look forward to getting to know you.